Implanty zębów Wrocław

Jeśli szukają Państwo miejsca, by wykonać implanty we Wrocławiu, zapraszamy do centrum stomatologicznego Evadent. Niemal każdy z nas prędzej, czy później stanie wobec konieczności uzupełnienia braków zębowych. Z uwagi na to, że uśmiech stanowi Państwa wizytówkę, zależy nam na tym, aby zaproponowane przez nas rozwiązanie było w pełni skuteczne, estetyczne oraz funkcjonalne. 

Implanty zębowe, które wykonujemy, to najnowocześniejsza, najtrwalsza i najbardziej estetyczna metoda uzupełniania braków w uzębieniu, która najwierniej naśladuje naturę.

implanty zębów wrocław

Sprawdź, co wyróżnia implantologię w Evadent

 • Wiedza i doświadczenie zespołu ekspertów, które pozwalają nam spojrzeć na Pacjenta holistycznie i rozwiązać jego problemy kompleksowo. Każdy z członków naszego zespołu poświęca się konkretnej, wysoko wyspecjalizowanej dziedzinie stomatologii i nieustannie rozwija swoje umiejętności podczas licznych szkoleń i warsztatów.
 • Technologia – w Evadent stawiamy na postęp technologiczny. Wykorzystujemy wysoko specjalistyczne narzędzia i technologie, które gwarantują bezpieczeństwo oraz oszczędzają Państwa cenny czas.
 • Jakość – wybieramy tylko implanty firm, które posiadają wieloletnie zaplecze badań naukowych i klinicznych oraz słyną ze swojej precyzji.

Implantologia to stosunkowo młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina pokrewna z chirurgią, stomatologią i protetyką.

Utrata zębów stanowi poważny problem dla każdego Pacjenta. Zawsze zalecamy Państwu uzupełnienie każdego braku zębowego – nawet w sytuacji, gdy nie jest on widoczny w uśmiechu.

Zwlekanie z taką decyzją może mieć nieprzyjemne konsekwencje, objawiające się przemieszczeniami i rozwojem chorób zgryzu.

Ponadto w miejscu, w którym brakuje zęba, rozpoczyna się fizjologiczny proces zaniku kości, co może w przyszłości utrudniać wszczepienie implantów i niekorzystnie wpłynąć na zmianę rysów twarzy Pacjenta.

Co to jest implant zęba?

Implant zęba to przypominający śrubę kilkumilimetrowy wszczep śródkostny, łączący się z kością na zasadzie procesu osteointegracji, który można porównać do zrastania się złamanych części kości.

Cechą charakterystyczną leczenia implantologicznego, w odróżnieniu od leczenia protetycznego jest fakt, że nie koncentruje się ono wyłącznie na uzupełnieniu korony protetycznej, ale zastępuje również cały korzeń utraconego zęba.

Dzięki temu zachowujemy jego funkcjonalność oraz zwiększamy odporność, a ryzyko jego utraty jest niemalże zerowe.

Implant zęba wykonany jest z tytanu lub jego stopów, który jest materiałem w pełni biozgodnym, czyli nie powodującym reakcji alergicznej. Zmniejszamy przez to ryzyko odrzucenia implantu przez organizm.

Implanty zębowe stanowią filar dla zamocowania pracy protetycznej widocznej w jamie ustnej, takiej jak most, proteza lub korona.

Wszczepienie implantu zęba – etapy zabiegu

 1. Konsultacja i wywiad.
 2. Przeprowadzenie badań.
 3. Opracowanie planu leczenia i przedstawienie go Pacjentowi.
 4. Akceptacja planu.
 5. Przystąpienie do zabiegu. Znieczulenie oraz wywiercenie otworu w kości oraz wprowadzenie implantu lub implantów.
 6. Proces osteointegracji – gojenie tkanek i zrośnięcie implantu z kością.
 7. Odsłonięcie implantu i wkręcenie śruby gojącej oraz przygotowanie dziąsła na wprowadzenie korony.
 8. Zamocowanie korony, protezy lub mostu.

Implantolog – jak może Ci pomóc?

Trafiają do nas Pacjenci, którzy marzą o odzyskaniu pięknego uśmiechu. Naszą rolą jest zrobić wszystko, aby te marzenia spełnić. Bez względu na to, czy brak dotyczy pojedynczych zębów, czy ma to być pełna metamorfoza uśmiechu, zawsze angażujemy wszystkie nasze zasoby. W naszym gabinecie we Wrocławiu wykonujemy implanty zębowe i protezy na implantach, które wyróżniają się naturalnym wyglądem, zapewniają Pacjentom komfort i przywracają dobre samopoczucie.

Kiedy zdecydować się na implanty zębów?

Kiedy warto odwiedzić naszą pracownię protetyczną we Wrocławiu? Implanty zębów to rozwiązanie, które zalecamy praktycznie w każdym przypadku. Zarówno do uzupełnienia pojedynczych braków zębowych, aż po całkowite bezzębia. W przypadku Pacjentów z zaawansowanymi chorobami przyzębia oraz złym stanem zębów własnych, implanty zębowe to najlepsze rozwiązanie.

Implanty zębów we Wrocławiu – Evadent

Jeżeli jesteście Państwo zmęczeni użytkowaniem protezy całkowitej, to bardzo serdecznie zapraszamy na konsultację. Jako specjaliści z zakresu implantologii we Wrocławiu, zadbamy o to, by rozwiązanie, które zaproponujemy, było dostosowane do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.

W naszym gabinecie oprócz usług związanych z implantami oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną:

Zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów stomatologii jest gotowy, by zadbać o zdrowie i piękny uśmiech naszych Pacjentów. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę!

Cennik

Konsultacja implantologiczna

200 zł

Wszczepienie implantu

3100 zł

Regeneracja kości

od 1500 zł

Odsłonięcie implantu i montaż śruby gojącej

300 zł

Korona na implancie

od 2700 zł

Proteza na 2/3/4 lokatrach

6000/8000/10000zł

Setki zadowolonych pacjentów

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze

Napisz do nas

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by otoczyć profesjonalną opieką stomatologiczną Ciebie i Twoją rodzinę.