Piaskowanie zębów Wrocław

piaskowanie zębów wrocław

Czym jest piaskowanie zębów?

Piaskowanie zębów to zaawansowana technika czyszczenia zębów, która ma na celu usunięcie osadów, przebarwień i kamienia nazębnego.

W trakcie tego zabiegu, specjalista używa urządzenia wyposażonego w strumień specjalnej mieszanki powietrza, wody i proszku piaskowego. Ten strumień jest precyzyjnie skierowywany na powierzchnię zębów, delikatnie usuwając wszelkie nieczystości.

Piaskowanie zębów – zalety

Piaskowanie zębów jest wyjątkowo efektywne w usuwaniu osadów, które są trudne do usunięcia za pomocą codziennego szczotkowania i nici dentystycznych. Usuwa się zarówno osady powierzchniowe, jak i te znajdujące się w trudno dostępnych miejscach międzyzębowych.

Poprzez usunięcie przebarwień zabieg piaskowania przywraca naturalny, biały kolor zębów. Pacjenci często zauważają znaczącą poprawę estetyki swojego uśmiechu.

Piaskowanie zębów może być również etapem przygotowawczym przed innymi zabiegami, takimi jak plomby czy wybielanie zębów.

Czy piaskowanie zębów jest bezpieczne?

Warto podkreślić, że piaskowanie zębów jest bezpieczną i bezbolesną procedurą. Pacjenci zyskują nie tylko świeży oddech, ale również długotrwałe korzyści w postaci zdrowszych i bardziej atrakcyjnych zębów. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę zdrowia oraz wyglądu swojego uśmiechu zabieg piaskowania zębów będzie idealnym wyborem!

Piaskowanie zębów w Evadent Wrocław

Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu w celu pozbycia się kamienia nazębnego i innych osadów przylegających do zębów. Dzięki zabiegu piaskowania poprawisz stan zdrowia swoich zębów!

Setki zadowolonych pacjentów

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze

Napisz do nas

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by otoczyć profesjonalną opieką stomatologiczną Ciebie i Twoją rodzinę.