Ostry dyżur stomatologiczny Wrocław

Ostry ból zęba może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Doświadczony zespół lekarzy prowadzących ostry dyżur stomatologiczny we Wrocławiu jest zawsze gotowy, by poprawić Państwa komfort i pomóc uśmierzyć ból.

Pogotowie dentystyczne Wrocław, Evadent – rejestracja i kontakt

Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z usług Gabinetu Stomatologicznego Evadent przy ul. Przesmyckiego 28 we Wrocławiu. Wystarczy do nas zadzwonić, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między 8:00 – 20:30, oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

W większości przypadków Pacjenci, którzy zgłaszają się do naszego pogotowia dentystycznego we Wrocławiu, są przyjmowani jeszcze tego samego dnia.

Wystarczy konsultacja telefoniczna, a my znajdziemy dla Państwa możliwy szybki termin wizyty.

W celu postawienia trafnej diagnozy konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego lub celowanego zdjęcia punktowego.

Nagły przypadek – wizyta w Evadent

W naszym gabinecie stomatologicznym spełniającym wyznaczone standardy, leczenie Pacjentów odbywa się za pomocą profesjonalnego sprzętu. Wszystkich z Państwa, którzy potrzebują pilnej pomocy stomatologicznej – serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług dostępnych w Evadent. Ostry dyżur stomatologiczny polega na zajmowaniu się nagłymi przypadkami wymagającymi natychmiastowego leczenia. Podczas rozmowy telefonicznej personel medyczny znajdzie dla Państwa najszybszy możliwy termin.

Sama wizyta w gabinecie stomatologicznym Evadent przebiega w przyjaznych dla Pacjenta warunkach – zapewniamy komfort i bezpieczeństwo. Stomatolog przeprowadza dokładny wywiad, następnie wyjaśnia Pacjentowi, na czym polega problem oraz przedstawia plan leczenia.

Stawiając na Evadent mają Państwo pewność, że podejmiemy starania, by zapewnić jakość, precyzję i skuteczność leczenia. Nasz zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie stomatologii, przy wykorzystaniu sprzętu do pełnej diagnostyki zlokalizuje źródło bólu i podejmie leczenie w celu jego usunięcia.

Zdarza się tak, że inne gabinety stomatologiczne nie zawsze mają możliwość udzielić natychmiastowej pomocy. Dość często dochodzi do sytuacji, w której stomatolog może aktualnie zajmować się Pacjentem i w efekcie zareagować z opóźnieniem, co wydłuża cały proces leczenia.

W Evadent mamy na to rozwiązanie – dyżur stomatologiczny we Wrocławiu. Średnio po trzech lekarzy na zmianie każdego dnia jest w stanie przyjąć wszystkich Pacjentów zakwalifikowanych do wizyty w trakcie rozmowy telefonicznej z rejestratorką medyczną.

Zaznaczamy jednak, że dyżur stomatologiczny ma przede wszystkim zniwelować silny ból i dyskomfort, dlatego też Pacjentów z taką przypadłością traktujemy priorytetowo, a w pozostałych przypadkach staramy się, aby leczenie zostało wykonane w ciągu kilku godzin lub na następny dzień. Jeśli Państwa przypadek nie kwalifikuje się jako nagły problem, zachęcamy do zapoznania się z opisem naszych pozostałych usług:

Kiedy zgłosić się na ostry dyżur stomatologiczny we Wrocławiu?

Na starcie warto podkreślić, że z pogotowia stomatologicznego należy korzystać tylko i wyłącznie w pilnych i uzasadnionych sytuacjach.
Silny ból zęba, którego przyczyną może być próchnica czy też ból lub obrzęk dziąsła to najczęściej występujące problemy stomatologiczne, z którymi nasz doświadczony zespół poradzi sobie bez większych problemów. Poza nim można wyróżnić kilka innych sytuacji, które wymagają zgłoszenia się na ostry dyżur stomatologiczny:

  • ukruszenie lub pęknięcie zęba – jest to problem rzutujący bezpośrednio na estetykę uśmiechu. Oprócz tego jest objęty ryzykiem zniszczenia miazgi zębów, dlatego nie powinno się go lekceważyć. Jeśli więc znajdą się Państwo w podobnej sytuacji, należy niezwłocznie skonsultować się z gabinetem stomatologicznym. W Evadent przy pomocy zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki jesteśmy w stanie naprawić pęknięty ząb i przywrócić pełny uśmiech każdego Pacjenta;
  • stany zapalne i ropnie zębowe – mogą być bardzo dokuczliwe. Ból, obrzęk czy też wysoka gorączka to objawy, których nie wolno bagatelizować i wymagające wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dzięki zabiegom stomatologicznym umożliwimy Państwu szybki powrót do zdrowia;
  • wybity ząb – to kolejny z problemów mający wpływ na estetyczny uśmiech. W tym przypadku liczy się każda sekunda, gdyż odpowiednia reakcja może pozwolić na uratowanie zęba, a to wszystko dzięki zabiegowi reimplantacji;
  • złamana proteza – jest w stanie spowodować nie lada dyskomfort w jamie ustnej, dlatego tutaj również ważna jest szybka reakcja i kontakt z gabinetem. W Evadent posiadamy własną pracownię protetyczną i jesteśmy w stanie naprawić protezę tego samego dnia, co w efekcie przywraca pełen komfort w jamie ustnej;
  • pęknięta korona lub most – to ostatni z przykładów odbijających się na estetyce uśmiechu. Brak reakcji może doprowadzić do eskalacji problemu na sąsiadujące zęby. Dzięki własnej pracowni protetycznej możemy Państwu szybciej pomóc w zakresie stomatologii estetycznej. Naprawimy każdy ząb z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu odzyskacie Państwo piękny uśmiech. Dodatkowo w celu uzyskania najlepszych efektów polecamy skorzystanie z uzupełnień protetycznych wykonanych w systemie CAD/CAM, które przynoszą gwarancje naturalności i stabilności koloru.

Jakie są najczęstsze powody wizyty w nagłych przypadkach:

Silny ból zęba

Ból lub opuchlizna dziąsła

Ukruszenie lub pęknięcie zęba

Stany zapalne i ropnie jamy ustnej

Wybity ząb

Złamana proteza

Pęknięta korona lub most

W większości przypadków Pacjenci są przyjmowani jeszcze tego samego dnia.

Wystarczy konsultacja telefoniczna a my znajdziemy dla Państwa możliwy szybki termin wizyty.

W celu postawienia trafnej diagnozy konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego lub celowanego zdjęcia punktowego.

Setki zadowolonych pacjentów

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze

Napisz do nas

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by otoczyć profesjonalną opieką stomatologiczną Ciebie i Twoją rodzinę.